KONST / Litografier / Färglitografi 14623408
*
nr 1462 3408
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 18:43:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/4 10:55:27
1
350 kr
25/4 18:03:04
2
500 kr
25/4 18:04:08
1
450 kr
25/4 18:04:08
2
500 kr (Budbetjänt)
25/4 18:05:59
1
600 kr
25/4 18:20:47
3
800 kr
25/4 18:33:48
4
800 kr
25/4 18:33:48
3
800 kr (Budbetjänt)
25/4 18:38:03
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vikingatåg i dalom
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1462 3408
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/4 10:55:27 | 1 | 350 kr |
25/4 18:03:04 | 2 | 500 kr |
25/4 18:04:08 | 1 | 450 kr |
25/4 18:04:08 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/4 18:05:59 | 1 | 600 kr |
25/4 18:20:47 | 3 | 800 kr |
25/4 18:33:48 | 4 | 800 kr |
25/4 18:33:48 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
25/4 18:38:03 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vikingatåg i dalom
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29